Żarówka filament LED E27 - duży gwint A60 8W=70W 750lm biała ciepła
dodaj do przechowalni
Opis
OSZCZĘDNOŚĆ
Pobór mocy to tylko 8W. Twój rachunek za prąd będzie zdecydowanie niższy.
DIODY LED
Zastosowane diody posiadają wysoką żywotność i nie tracą jasności w toku użytkowania. Żarówka będzie świecić długie lata.
CENA
Tylko teraz żarówka, aż o 40% taniej!
DODATKOWE ZALETY
- posiada wbudowaną przetwornicę CCD dzięki czemu jest trwalsza i będzie świecić dłużej niż zwykła żarówka LED
- idealna do stosowania w lampach ogrodowych oraz plafonach dzięki swojej budowie i szerokim rozproszeniu światła
Dane techniczne
| Kształt | Tradycyjna |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 8W |
| Moc żarówki klasycznej | 70W |
| Barwa światła | biała ciepła |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Typ bańki | A60 |
| Gwint / Trzonek | E27 - duży gwint |
| Strumień świetlny | 750lm |
| Kąt rozsyłu światła | 270° |
| Możliwość ściemniania | nie |