Lampy najazdowe

Oprawy najazdowe to lampy, które po instalacji stanowią elegancki element architektury ogrodu, podjazdu lub ścieżki. Dzięki nim możemy aranżować praktycznie wszystko wokół domu, a gra cienia ze światłem nada naszemu ogrodowi niepowtarzalny klimat.

Z tego powodu oprawy te są chętnie instalowane na rabatkach, np. do oświetlania elewacji, na tarasie, na ogrodowych ścieżkach lub w samym ogrodzie, aby pięknie wyeksponować drzewa i krzewy. Czy lampy najazdowe są odporne na ciężar samochodu? Oczywiście.

Nie bez powodu stal szlachetna to materiał preferowany przy produkcji opraw wpuszczanych podłogowych do ogrodu i innych miejsc, które są narażone na obciążenia. Oprawy tego typu można bez problemu montować w otworach lub wycięciach w podłożu. Dostępne w tej kategorii naszego sklepu lampy najazdowe i dogruntowe stanowią funkcjonalną propozycję oświetlenia zewnętrznego oraz ogrodowego.

Dzięki wytrzymałym konstrukcjom oraz niewielkim rozmiarom, oświetlenie tego typu doskonale sprawdzi się do zabudowy praktycznie w każdej przestrzeni. Oprawy gruntowe świetnie nadają się zwłaszcza do średnich i dużych płytek, a także do montażu w kostce brukowej.

Oprawa najazdowa GU10 230V IP67 OPN-1
Radam
Oprawa najazdowa GU10 230V IP67 OPN-1
4.5
Cena: 69,00 zł

Dostępność: dostępny na magazynie

Wysyłka: 24 godziny

Oprawa dogruntowa ENTR-2 okrągła IP65
Kwazar KB
Oprawa dogruntowa ENTR-2 okrągła IP65
4.42
Cena: 89,00 zł

Dostępność: dostępny na magazynie

Wysyłka: 24 godziny

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl