Szanowni klienci!

Uprzejmie informujemy o urlopie w dniach 31.12.2020r. - 06.01.2021r.

*Zamówienia złożone w tych dniach będą realizowane po 07.01.2021r.

Lampy najazdowe

Oprawy najazdowe to lampy, które po instalacji stanowią elegancki element architektury ogrodu, podjazdu lub ścieżki. Dzięki nim możemy aranżować praktycznie wszystko wokół domu, a gra cienia ze światłem nada naszemu ogrodowi niepowtarzalny klimat.

Z tego powodu oprawy te są chętnie instalowane na rabatkach, np. do oświetlania elewacji, na tarasie, na ogrodowych ścieżkach lub w samym ogrodzie, aby pięknie wyeksponować drzewa i krzewy. Czy lampy najazdowe są odporne na ciężar samochodu? Oczywiście.

Nie bez powodu stal szlachetna to materiał preferowany przy produkcji opraw wpuszczanych podłogowych do ogrodu i innych miejsc, które są narażone na obciążenia. Oprawy tego typu można bez problemu montować w otworach lub wycięciach w podłożu. Dostępne w tej kategorii naszego sklepu lampy najazdowe i dogruntowe stanowią funkcjonalną propozycję oświetlenia zewnętrznego oraz ogrodowego.

Dzięki wytrzymałym konstrukcjom oraz niewielkim rozmiarom, oświetlenie tego typu doskonale sprawdzi się do zabudowy praktycznie w każdej przestrzeni. Oprawy gruntowe świetnie nadają się zwłaszcza do średnich i dużych płytek, a także do montażu w kostce brukowej.

Oprawa najazdowa GU10 230V IP67 OPN-1
Radam
Oprawa najazdowa GU10 230V IP67 OPN-1
4.5
Cena: 69,00 zł

Dostępność: dostępny na magazynie

Wysyłka: 24 godziny

Oprawa dogruntowa ENTR-2 okrągła IP65
Kwazar KB
Oprawa dogruntowa ENTR-2 okrągła IP65
4.42
Cena: 89,00 zł

Dostępność: dostępny na magazynie

Wysyłka: 24 godziny

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl