Żarówka filament G95 LED E27 - duży gwint 8W=70W 850lm biała ciepła
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka filament LED z mocowaniem E27.
- typ gwintu: duży.
- moc żarówki = 8W , a odpowiednik jej tradycyjnej mocy wynosi 70W.
- biała ciepła nie męcząca wzroku, zbliżona do barwy tradycyjnej żarówki.
Dane techniczne
| Kształt | Tradycyjna |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 8W |
| Moc żarówki klasycznej | 70W |
| Barwa światła | biała ciepła |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Typ bańki | G95 |
| Gwint / Trzonek | E27 - duży gwint |
| Strumień świetlny | 850lm |
| Kąt rozsyłu światła | 300° |
| Możliwość ściemniania | nie |