Żarówka LED E27 - duży gwint SMD A60 12W biała ciepła
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED z gwintem E27 (duży gwint)
- moc żarówki LED wynosi 12W.
- biała ciepła barwa światła, nie męcząca wzroku
Dane techniczne
| Kształt | Tradycyjna |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 12W |
| Moc żarówki klasycznej | 95W |
| Barwa światła | biała ciepła |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Gwint / Trzonek | E27 - duży gwint |
| Strumień świetlny | 950lm |
| Kąt rozsyłu światła | 200° |
| Możliwość ściemniania | nie |