Żarówka Filament LED G45 E14 - mały gwint 2W=20W 200lm biała neutralna
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka filament LED z mocowaniem E14.
- typ gwintu: mały.
- moc żarówki = 2W , a odpowiednik jej tradycyjnej mocy wynosi 20W.
- biała ciepła nie męcząca wzroku, zbliżona do barwy tradycyjnej żarówki.
Dane techniczne
| Kształt | Tradycyjna |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 2W |
| Moc żarówki klasycznej | 20W |
| Barwa światła | biała dzienna |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Typ bańki | G45 |
| Gwint / Trzonek | E14 - mały gwint |
| Strumień świetlny | 200lm |
| Kąt rozsyłu światła | 330° |
| Możliwość ściemniania | nie |