Żarówka filament LED R80 E27 - duży gwint 8W=75W 800lm biała ciepła
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED nowej generacji. Posiada diody LED COG typu Filament, które imitują klasyczne włókna wolframowe. Żarówka ma kształt reflektora o średnicy 8cm (klasyczna bańka R80). Rozprasza światło wąskokątne (45 stopni). Żarówka świeci światłem o barwie białej ciepłej i światłością odpowiada klasycznej żarówce o mocy 75W. Żarówka nadaje się do każdego typu lamp a w szczególności lamp gdzie chcemy uzyskać duże światłą natężenie w jednym punkcie (np. stół).
Żarówka filament LED z mocowaniem E27.
- typ gwintu: duży.
- moc żarówki = 8W , a odpowiednik jej tradycyjnej mocy wynosi 75W.
- biała ciepła nie męcząca wzroku, zbliżona do barwy tradycyjnej żarówki.
Dane techniczne
| Kształt | Reflektor |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 8W |
| Moc żarówki klasycznej | 75W |
| Barwa światła | biała ciepła |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Typ bańki | R80 |
| Gwint / Trzonek | E27 - duży gwint |
| Strumień świetlny | 800lm |
| Kąt rozsyłu światła | 45° |
| Możliwość ściemniania | nie |