Żarówka filament LED R50 E14 - mały gwint 4W=35W 400lm biała ciepła
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka filament LED z mocowaniem E14 nowej generacji. Posiada diody LED COG typu Filament, które imitują klasyczne włókna wolframowe. Żarówka ma kształt reflektora o średnicy 5cm (klasyczna bańka R50). Rozprasza światło wąskokątne (45 stopni).
Żarówka świeci światłem o barwie białej ciepłej i światłością odpowiada klasycznej żarówce o mocy 35W. Żarówka nadaje się do każdego typu lamp a w szczególności lamp gdzie chcemy uzyskać duże światłą natężenie w jednym punkcie (np. stół).
- typ gwintu: mały.
- moc żarówki = 4W , a odpowiednik jej tradycyjnej mocy wynosi 35W.
- biała ciepła nie męcząca wzroku, zbliżona do barwy tradycyjnej żarówki.
Dane techniczne
| Kształt | Reflektor |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 4W |
| Moc żarówki klasycznej | 35W |
| Barwa światła | biała ciepła |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Typ bańki | R50 |
| Gwint / Trzonek | E14 - mały gwint |
| Strumień świetlny | 400lm |
| Kąt rozsyłu światła | 45° |
| Możliwość ściemniania | nie |