Oprawa wpuszczana stropowa K-61-2 aluminium regulowana
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawy serii K-61 łączą w sobie estetyczny wygląd, wysoką jakość i atrakcyjną cenę. Świetnie nadają się do każdego typu wnętrz. W oprawach można stosować żarówki halogenowe albo LED.
Uwaga! Oprawa sprzedawana jest bez źródła światła, które należy zakupić oddzielnie.
- Aby oprawa była dostosowana do napięcia 12V wystarczy dokupić oprawkę- przyłącze do żarówki GU5,3
- Aby oprawa była dostosowana do napięcia 230V wystarczy dokupić oprawkę- przyłącze do żarówki GU10
- Zasilanie: 12V lub 230V
- Oprawka ceramiczna w komplecie: nie
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | aluminium |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | odlew aluminiowy |
| Źródło światła | żarówka LED JDR z trzonkiem GU10 |
| Wymienne źródło światła | tak |
| Moc źródła światła | 2 x max 50W |
| Źródło światła w komplecie | nie |
| Ilość źródeł światła w lampie | 2 |
| Klasa ochronności IP | IP20 |
| Wymiary lampy - szerokość | 17,5 cm |
| Wymiary lampy - głębokość | 2,2 cm |
| Wymiary lampy - wysokość | 9,2 cm |
| Zasilanie | 230V |
| Regulacja kierunku świecenia | tak |
| Wbudowany wyłącznik | nie |