Oprawa wpuszczana stropowa KOB15 regulowana biała
dodaj do przechowalni
Opis
- Aby oprawa była dostosowana do napięcia 12V wystarczy dokupić oprawkę- przyłącze do żarówki GU5,3
- Aby oprawa była dostosowana do napięcia 230V wystarczy dokupić oprawkę- przyłącze do żarówki GU10
- Zasilanie: 12V lub 230V
- Oprawka ceramiczna w komplecie: nie
Uwaga! Oprawa sprzedawana jest bez źródła światła, które należy zakupić oddzielnie.
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | biały |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | stal |
| Wymienne źródło światła | tak |
| Moc źródła światła | max 50W |
| Źródło światła w komplecie | nie |
| Klasa ochronności IP | IP20 |
| Wymiary lampy - średnica | 9,6 cm |
| Wymiary lampy - głębokość | 2,6 cm |
| Regulacja kierunku świecenia | tak |
| Wbudowany wyłącznik | nie |