Oprawa wpuszczana stropowa K-4 regulowana biała
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa wpuszczana K4, wykonana jest z odlewu aluminiowego.
- Aby oprawa była dostosowana do napięcia 12V wystarczy dokupić oprawkę- przyłącze do żarówki GU5,3
- Aby oprawa była dostosowana do napięcia 230V wystarczy dokupić oprawkę- przyłącze do żarówki GU10
- Zasilanie: 12V lub 230V
- Oprawka ceramiczna w komplecie: nie
Uwaga! Oprawa sprzedawana jest bez źródła światła, które należy zakupić oddzielnie.
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | biały |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | odlew aluminiowy |
| Wymienne źródło światła | tak |
| Źródło światła w komplecie | nie |
| Klasa ochronności IP | IP20 |
| Wymiary lampy - szerokość | 8 cm |
| Wymiary lampy - głębokość | 2,1 cm |
| Wymiary lampy - wysokość | 8 cm |
| Zasilanie | 12V |
| Regulacja kierunku świecenia | tak |
| Wbudowany wyłącznik | nie |