Zewnętrzna lampa oprawa sufitowa E27 IP44 TRULI.B
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa TRULI.B jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, które przy odpowiedniej konserwacji gwarantują długie użytkowanie.
Oprawa posiada nowoczesny, popularny i uniwersalny kolor. Klasa ochronności IP44, sprawia, że lampa może być wystawiona na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. W lampie stosuje się żarówkę z "dużym gwintem" E27 o maksymalnej mocy 60W.
Lampa posiada uniwersalne, wszechstronne zastosowanie. Idealnie sprawdzi się jako oświetlenie zadaszenia wejścia do budynku, tarasu, werandy, balkonu, itd. Oprawa przystosowana jest do napięcia 230V i nie wymaga podłączenia żadnych dodatkowych urządzeń zasilających.
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | czarny |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | odlew aluminiowy |
| Źródło światła | żarówka z dużym gwintem E27 |
| Wymienne źródło światła | tak |
| Moc źródła światła | max 60W |
| Źródło światła w komplecie | nie |
| Klasa ochronności IP | IP44 |
| Wymiary lampy - średnica | 10,8 cm |
| Wymiary lampy - wysokość | 14,5 cm |
| Wykończenie klosza | szkło |
| Zasilanie | 230V |
| Regulacja kierunku świecenia | nie |
| Wbudowany wyłącznik | nie |