Kinkiet zewnętrzny oświetlenie elewacji GARDENA E27 IP44 czarny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ogrodowa Gardena 22 świetnie sprawdzi się jako oświetlenie wejścia do budynku – domu, klatki schodowej, biura, sklepu, itp. Lampa ta z powodzeniem może znaleźć również zastosowanie jako oświetlenie elewacji budynku, oświetlenie tarasu, altany, itp.
Oprawa została wykonana z wysokiej jakości stali i ma wysoką klasę odporności, dzięki czemu odporna będzie na wszelkie warunki atmosferyczne.
Mleczny klosz gwarantuje równomiernie rozproszone światło i dobrze oświetlone otoczenie. W lampie stosuje się żarówki z "dużym gwintem" E27, które również dostępne są na naszej stronie.
Wysoka klasa bezpieczeństwa IP44 pozwala na montaż lampy w miejscach o wysokiej wilgotności, zapyleniu.
Dane techniczne
| Styl | industrialny / loft |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | czarny |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | stal nierdzewna |
| Źródło światła | żarówka z dużym gwintem E27 |
| Wymienne źródło światła | tak |
| Moc źródła światła | max 40W |
| Źródło światła w komplecie | nie |
| Klasa ochronności IP | IP44 |
| Wymiary lampy - szerokość | 12 cm |
| Wymiary lampy - głębokość | 11 cm |
| Wymiary lampy - wysokość | 26,5 cm |
| Kolor klosza | biały mleczny |
| Wykończenie klosza | tworzywo |
| Zasilanie | 230V |