Żarówka filament LED G45 E27 6W 660lm biała neutralna
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED COG Filament, G45 (KULKA), E27, 6W, 660lm, barwa światła: biała neutralna.
Żarówka LED nowej generacji marki KWAZAR LUMINAIRE. Posiada diody LED COG typu Filament, które imitują klasyczne włókna wolframowe. Żarówka ma kształt małej bańki żarówki G45 (tzw. kulka). Rozprasza światło dookólnie. Żarówka świeci światłem o barwie białej neutralnej i światłością odpowiada klasycznej żarówce o mocy 50W. Żarówka nadaje się do każdego typu lamp a w szczególności lamp w stylu industrialnym, loft czy skandynawskim.
Dane techniczne
| Kształt | Mała kulka |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 6W |
| Moc żarówki klasycznej | 50W |
| Barwa światła | biała dzienna |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Typ bańki | G45 |
| Gwint / Trzonek | E27 - duży gwint |
| Strumień świetlny | 660lm |
| Kąt rozsyłu światła | 360° |
| Możliwość ściemniania | nie |