Żarówka LED filament G80 E27 - duży gwint 8W=80W 850lm biała ciepła
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED nowej generacji posiada diody LED COG typu Filament, które imitują klasyczne włókna wolframowe. Żarówka ma kształt powiększonej bańki o średnicy 8cm. Rozprasza światło dookólnie. Świeci światłem o barwie białej ciepłej i światłością odpowiada klasycznej żarówce o mocy 80W. Żarówka nadaje się do każdego typu lamp a w szczególności lamp w stylu industrialnym, loft czy skandynawskim.
W naszej ofercie dostępne są inne rodzaje żarówek z diodami Filament.
Dane techniczne
| Kształt | Kulista |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 8W |
| Moc żarówki klasycznej | 70W |
| Barwa światła | biała ciepła |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Typ bańki | G80 |
| Gwint / Trzonek | E27 - duży gwint |
| Strumień świetlny | 850lm |
| Kąt rozsyłu światła | 300° |
| Możliwość ściemniania | nie |