Żarówka GU10 LED SMD 230V 1W 100lm biała ciepła
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka GU10 LED z mocowaniem SMD.
- moc żarówki = 1W.
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 1W |
| Moc żarówki klasycznej | 15W |
| Barwa światła | biała ciepła |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Gwint / Trzonek | GU10 |
| Strumień świetlny | 100lm |
| Kąt rozsyłu światła | 120° |
| Możliwość ściemniania | nie |