Żarówka LED 18 SMD GU10 5W 400lm biała neutralna
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED z gwintem GU10
- moc żarówki LED wynosi 5W.
- barwa światła, nie męcząca wzroku.
Dane techniczne
| Kształt | Tradycyjna |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 5W |
| Moc żarówki klasycznej | 45W |
| Barwa światła | biała dzienna |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Gwint / Trzonek | GU10 |
| Strumień świetlny | 400lm |
| Kąt rozsyłu światła | 120° |
| Możliwość ściemniania | nie |