Zestaw 10x żarówka SMD LED GU10 4W=40W 350lm biała zimna
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka SMD LED z mocowaniem GU10.
- moc żarówki = 4W , a odpowiednik jej tradycyjnej mocy wynosi 40W.
Dane techniczne
| Kształt | Tradycyjna |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 4W |
| Moc żarówki klasycznej | 40W |
| Barwa światła | biała zimna |
| Temperatura barwowa | 6400K |
| Typ bańki | G45 |
| Gwint / Trzonek | GU10 |
| Strumień świetlny | 350lm |
| Kąt rozsyłu światła | 120° |
| Możliwość ściemniania | nie |