Żarówka LED GU10 ES111 230V 15W 1350lm biała ciepła
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED z gwintem GU10 ES111
- moc żarówki LED wynosi 15W.
- barwa światła, nie męcząca wzroku
Dane techniczne
| Kształt | Tradycyjna |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 15W |
| Moc żarówki klasycznej | 95W |
| Gwint / Trzonek | GU10 |
| Strumień świetlny | 1350lm |
| Kąt rozsyłu światła | 60° |
| Możliwość ściemniania | nie |