Żarówka LED filament E27 G125 duża bańka 8W=80W biała ciepła AMBER
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED COG Filament, G125, E27, 8W, 800lm, barwa światła: biała ciepła. BAŃKA ŚREDNICA: 12,5cm. Kolor bańki: bursztynowy AMBER
Żarówka LED nowej generacji marki KWAZAR LUMINAIRE. Posiada diody LED COG typu Filament, które imitują klasyczne włókna wolframowe. Żarówka ma kształt kuli o średnicy 12,5cm. Rozprasza światło dookólnie. Żarówka świeci światłem o barwie białej ciepłej i światłością odpowiada klasycznej żarówce o mocy 80W. Żarówka zgaszona posiada kolor bańki bursztynowy, jednak po zaświeceniu, kolor ten nie wpływa na jasność żarówki i ledwo widocznie zmienia barwe światła. Żarówka nadaje się do każdego typu lamp a w szczególności lamp w stylu industrialnym, loft czy skandynawskim.
Dane techniczne
| Kształt | Kulista |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 8W |
| Moc żarówki klasycznej | 80W |
| Barwa światła | biała ciepła |
| Temperatura barwowa | biała ciepła 2700K |
| Typ bańki | G125 |
| Gwint / Trzonek | E27 - duży gwint |
| Strumień świetlny | 850lm |
| Kąt rozsyłu światła | 300° |
| Możliwość ściemniania | nie |