Oprawa zewnętrzna kinkiet z czujnikiem THOR.S 9W
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy THOR.S cechuje wysoka jakość wykonania oraz oryginalny design. Oprawa posiada uniwersalny, czarny kolor, dzięki czemu będzie pasować do każdego typu elewacji.
Zastosowano w nich mleczny klosz idealnie rozpraszający światło. W lampach zastosowane są energooszczędne diody SMD LED. Pobór mocy to jedynie 9W a światło jakie emituje porównywalne jest z żarówką 90W. Temperatura barwowa światła to 4000K – biała neutralna – idealna dla oka ludzkiego. Lampy posiadają wysoką klasę ochrony IP54. Można je stosować w miejscach narażonych na duże zawilgocenie czy zakurzenie.
Oszczędność energii może nam dodatkowo zagwarantować czujnik ruchu i zmierzchu, zainstalowany w lampie. Czujnik ma dwa zakresy regulacji: czułość światła (czyli przy jakim natężeniu czujnik zaświeci lampę) oraz czas przez jaki lampa będzie załączona do czasu jej zgaszenia. Czujnik wykrywa ruch w odległości max 9m, a kąt detekcji to 140 stopni.
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | czarna |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | tworzywo |
| Źródło światła | wbudowane diody LED |
| Wymienne źródło światła | nie |
| Moc źródła światła | 9W |
| Źródło światła w komplecie | tak |
| Klasa ochronności IP | IP54 |
| Wymiary lampy - szerokość | 20,4 cm |
| Wymiary lampy - głębokość | 11,6 cm |
| Wymiary lampy - wysokość | 10,8 cm |
| Kolor klosza | biały mleczny |
| Wykończenie klosza | tworzywo |
| Czujnik ruchu - rodzaj | Mikrofalowy |
| Czujnik ruchu - zakres czasu załączania światła | 8s - 5min |
| Czujnik zmierzchu - czułość sensora | 3 - 2000lux |
| Temperatura barwowa źródła światła | 4000K |
| Strumień świetlny | 480lm |
| Zasilanie | 230V |
| Żywotność źródła światła | 25 000h |
| Regulacja kierunku świecenia | nie |
| Wbudowany wyłącznik | nie |