Zewnętrzny kinkiet ścienny LED 10W IP54 TORINO
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy TORINO cechuje wysoka jakość wykonania oraz oryginalny design. Oprawa posiada uniwersalny, czarny kolor, dzięki czemu będzie pasować do każdego typu elewacji.
Zastosowano w nich mleczny klosz idealnie rozpraszający światło. W lampach zastosowane są energooszczędne diody SMD LED. Pobór mocy to jedynie 10W a światło jakie emituje porównywalne jest z żarówką 100W – 110W (mleczny klosz potęguje strumień światła). Temperatura barwowa światła to 4000K – biała neutralna – idealna dla oka ludzkiego. Lampy posiadają wysoką klasę ochrony IP54. Można je stosować w miejscach narażonych na duże zawilgocenie czy zakurzenie.
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | czarna |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | tworzywo |
| Źródło światła | wbudowane diody LED |
| Wymienne źródło światła | nie |
| Moc źródła światła | 10W |
| Źródło światła w komplecie | tak |
| Klasa ochronności IP | IP54 |
| Wymiary lampy - szerokość | 6,5 cm |
| Wymiary lampy - głębokość | 18 cm |
| Wymiary lampy - wysokość | 25 cm |
| Kolor klosza | biały mleczny |
| Wykończenie klosza | tworzywo |
| Temperatura barwowa źródła światła | 4000K |
| Strumień świetlny | 800lm |
| Zasilanie | 230V |
| Żywotność źródła światła | 25 000h |
| Regulacja kierunku świecenia | nie |
| Wbudowany wyłącznik | nie |