Oprawa zewnętrzna kinkiet elewacyjny THOR 9W
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ścienna THOR to produkt przeznaczony dla osób, które kupując lampę, na pierwszym miejscu stawiają jakość i funkcjonalność.
Lampy THOR cechuje wysoka jakość wykonania oraz oryginalny design. Oprawa posiada uniwersalny, czarny kolor, dzięki czemu będzie pasować do każdego typu elewacji.
Zastosowano w nich mleczny klosz idealnie rozpraszający światło. W lampach zastosowane są energooszczędne diody SMD LED. Pobór mocy to jedynie 9W. Temperatura barwowa światła to 4000K – biała neutralna – idealna dla oka ludzkiego. Lampy posiadają wysoką klasę ochrony IP54. Można je stosować w miejscach narażonych na duże zawilgocenie czy zakurzenie.
Lampy świetnie oświetlą budynek na zewnątrz – dom, altanę, budynek biurowy, wejście do budynku, taras, wejście na posesję, itd.
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | czarna |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | tworzywo |
| Źródło światła | wbudowane diody LED |
| Wymienne źródło światła | nie |
| Moc źródła światła | 9W |
| Źródło światła w komplecie | tak |
| Klasa ochronności IP | IP54 |
| Wymiary lampy - szerokość | 20,4 cm |
| Wymiary lampy - głębokość | 6,5 cm |
| Wymiary lampy - wysokość | 10,8 cm |
| Kolor klosza | biały mleczny |
| Wykończenie klosza | tworzywo |
| Temperatura barwowa źródła światła | 4000K |
| Strumień świetlny | 480lm |
| Zasilanie | 230V |
| Regulacja kierunku świecenia | nie |
| Wbudowany wyłącznik | nie |