Oprawa schodowa LED GARDENA-2 IP65 1W 230V czarna
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa GARDENA-2 jest idealną propozycją dla osób poszukujących ciekawych rozwiązań w zakresie oświetlenia schodowego i ciągów komunikacyjnych.
Lampa ta posiada nowoczesny wygląd, daje ciekawy efekt świetlny i co najważniejsze posiada atrakcyjną cenę oraz wysoką jakość wykonania.
Oprawa oświetleniowa GARDENA-2 wykonana jest z wysokiej jakości sztucznego tworzywa odpornego na działanie szkodliwych warunków otoczenia.
W oprawie zastosowane są diody LED o łącznej mocy 1W. Diody emitują światło w barwie białej zimnej (6000K) Oprawa przystosowana jest do napięcia 230V i posiada klasę ochronności IP65.
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kształt lampy | kwadratowa |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | czarny |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | tworzywo |
| Źródło światła | wbudowane diody LED |
| Wymienne źródło światła | nie |
| Moc źródła światła | 1W |
| Źródło światła w komplecie | tak |
| Ilość źródeł światła w lampie | 1 |
| Klasa ochronności IP | IP65 |
| Wymiary lampy - szerokość | 12,5 cm |
| Wymiary lampy - głębokość | 2,8 cm |
| Wymiary lampy - wysokość | 12,5 cm |
| Temperatura barwowa źródła światła | biała zimna |
| Strumień świetlny | 190m |
| Zasilanie | 230V |
| Żywotność źródła światła | 25 000 godzin |
| Regulacja kierunku świecenia | nie |
| Wbudowany wyłącznik | nie |