ZESTAW 5x lampa schodowa wpuszczana LED 2W IP54 PREMIUM KAGI szara
dodaj do przechowalni
Opis
ZESTAW 5x KAGI szara
Oprawa KAGI posiada nowoczesny wygląd, daje ciekawy efekt świetlny i co najważniejsze posiada atrakcyjną cenę oraz wysoką jakość wykonania. KAGI wykonana jest z wysokiej jakości materiału odpornego na działanie szkodliwych warunków otoczenia. Ważną zaletą tej lampy jest bardzo wysoka klasa ochronności przed wilgocią – IP54. Dzięki temu lampę możemy zainstalować w miejscach narażonych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Dodatkowym atutem jest energooszczędność – zainstalowane diody LED posiadają wysoką żywotność oraz pobierają niewielką moc.
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | szara |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | alminium, tworzywo |
| Źródło światła | wbudowane diody LED |
| Wymienne źródło światła | nie |
| Moc źródła światła | 2W |
| Źródło światła w komplecie | tak |
| Klasa ochronności IP | IP54 |
| Wymiary lampy - szerokość | 7,2 cm |
| Wymiary lampy - głębokość | 4,5 cm |
| Wymiary lampy - wysokość | 7,2 cm |
| Temperatura barwowa źródła światła | 6000K |
| Strumień świetlny | 33 lm |
| Zasilanie | 230V |
| Żywotność źródła światła | 25 000h |
| Regulacja kierunku świecenia | nie |
| Wbudowany wyłącznik | nie |
| Pozostałe informacje | ZESTAW 5szt |