Lampa ogrodowa elewacyjna LED 6W IP54 15cm x 15cm AVIS
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy AVIS wykonane są z wysokogatunkowego odlewu aluminiowego w uniwersalnym kolorze – ciemnoszarym.
W oprawach zostały zastosowane wysokiej klasy energooszczędne diody SMD LED. Pobór mocy to jedynie 6W. Temperatura barwowa światła to 6500K – biała zimna – idealna dla osób, które chcą uzyskać ciekawy, designerski efekt światła. Lampy posiadają wysoką klasę ochrony IP54 - można je stosować w miejscach narażonych na wilgoć, kurz.
Lampa świetnie sprawdzi się jako oświetlenie przy wejściu do budynku – można nią oświetlić numer posesji przy drzwiach wejściowych lub przy na ogrodzeniu posesji. Idealnie sprawdzi się również jako oświetlenie ciągów komunikacyjnych, klatki schodowej.
Oprawa przystosowana jest do napięcia 230V i nie wymaga podłączenia żadnych dodatkowych urządzeń zasilających.
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kształt lampy | kwadratowa |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | antracyt/grafit |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | aluminium |
| Źródło światła | wbudowane diody LED |
| Wymienne źródło światła | nie |
| Moc źródła światła | 6W |
| Źródło światła w komplecie | tak |
| Ilość źródeł światła w lampie | 1 |
| Klasa ochronności IP | IP65 |
| Wymiary lampy - szerokość | 15 cm |
| Wymiary lampy - głębokość | 6 cm |
| Wymiary lampy - wysokość | 15 cm |
| Temperatura barwowa źródła światła | biała zimna |
| Strumień świetlny | 375m |
| Zasilanie | 230V |
| Żywotność źródła światła | 25 000 godzin |
| Regulacja kierunku świecenia | nie |
| Wbudowany wyłącznik | nie |