Żarówka filament C35 LED E14 - mały gwint 4W=40W 450lm biała ciepła
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka filament LED z mocowaniem E14.
- typ gwintu: mały E14
- moc żarówki = 4W , a odpowiednik jej tradycyjnej mocy wynosi 40W.
- barwa: biała ciepła nie męcząca wzroku, zbliżona do barwy tradycyjnej żarówki.
Nowe żarówki z diodą filament dają nowe spojrzenie na oświetlenie LED. Ta przełomowa konstrukcja zawiera włókna LED przypominające tradycyjne włókna żarowe. Żarówka posiada ozdobny kształt i dekoracyjny desing.
Stanowi również doskonałą ozdobę sypialni, salonu, kawiarni, restauracji, pubu czy baru. Doskonałe połączenie nowoczesnej technologii z tradycyjnym wystrojem.
Żarówka nadaje się do każdego typu lamp a w szczególności lamp w stylu industrialnym, loft czy skandynawskim.
Dane techniczne
| Kształt | Tradycyjna |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 4W |
| Moc żarówki klasycznej | 40W |
| Barwa światła | biała ciepła |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Typ bańki | C35 |
| Gwint / Trzonek | E14 - mały gwint |
| Strumień świetlny | 450lm |
| Kąt rozsyłu światła | 270° |
| Możliwość ściemniania | nie |