Żarówka EDISON vintage E27 - duży gwint 6W biała ciepła DL-12
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówki "Edisona" w stylu retro to ciekawe rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz. Ciekawie wyeksponowany żarnik linowy najlepiej prezentować się będzie w lampach stylu loft, industrial, retro, vintage Szkło o bursztynowym zabarwieniu dodaje unikalnego designu i subtelnego, ciepłego światła, które przyda się w każdym pomieszczeniu. Żarówka posiada najpopularniejszy dla żarówek gwint E27, dzięki czemu wachlarz zastosowań jest bardzo szeroki.
Dane techniczne
| Kształt | Tradycyjna |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 6W |
| Moc żarówki klasycznej | nieustalony |
| Barwa światła | biała ciepła |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Typ bańki | inny |
| Gwint / Trzonek | E27 - duży gwint |
| Kąt rozsyłu światła | 330° |
| Możliwość ściemniania | nie |