Oprawa wpuszczana downlight LED 15W okrągły ID2880
dodaj do przechowalni
Opis
- wbudowany moduł LED
- wysoka jakość wykonania
- atrakcyjna cena
- zasilacz w komplecie
- przyjemna dla oka barwa światła (4000K)
DOWNLIGHT jest przeznaczony zarówno do użytku domowego, jak i obiektów użyteczności publicznej, ciągów komunikacyjnych i powierzchni biurowych.
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | biały |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | odlew stopu aluminum |
| Źródło światła | wbudowane diody LED |
| Wymienne źródło światła | nie |
| Moc źródła światła | 15W |
| Źródło światła w komplecie | tak |
| Klasa ochronności IP | IP20 |
| Temperatura barwowa źródła światła | biała neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 960lm |
| Zasilanie | 230V |
| Żywotność źródła światła | 30 000 godzin |