Natynkowy panel LED 6W TREK
dodaj do przechowalni
Opis
Panel natynkowy LED TREK to produkt PREMIUM, który cechuje nowoczesne wzornictwo, wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjna cena.
Panel LED jest uniwersalną oprawą sufitową, którą możemy zastosować praktycznie w każdym pomieszczeniu.
Podstawowe zalety produktu:
- Wysoka jakość wykonania
- Energooszczędność
- Wysoka żywotność źródła światła
- Lampa jest bardzo lekka
- Doskonałe parametry świetlne
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kształt lampy | okrągły |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | biały |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | tworzywo |
| Źródło światła | wbudowane diody LED |
| Wymienne źródło światła | nie |
| Moc źródła światła | 6W |
| Źródło światła w komplecie | tak |
| Klasa ochronności IP | IP20 |
| Wymiary lampy - średnica | 12cm |
| Wymiary lampy - głębokość | 3,5cm |
| Kolor klosza | biały mleczny |
| Wykończenie klosza | tworzywo |
| Temperatura barwowa źródła światła | 4000K |
| Strumień świetlny | 420lm |
| Zasilanie | 230V |
| Żywotność źródła światła | 20 000h |
| Regulacja kierunku świecenia | nie |
| Wbudowany wyłącznik | nie |