Zewnętrzny kinkiet ścienny 2xGU10 IP44 KAZAMI.B czarny
dodaj do przechowalni
Opis
Dwupunktowa lampa zewnętrzna KAZAMI.B odznacza się bardzo prostym designem, dlatego doskonale pasuje do nowoczesnego otoczenia.
Rama ze stali nierdzewnej została uzupełniona przez dekoracyjne odcinki biało-mlecznego klosza, które stworzą ciekawy efekt świetny i klimatyczny nastrój.
Gwint GU10 umożliwia dopasowanie żarówki do własnych potrzeb. Może to być zarówno klasyczna żarówka, ale również wydajna żarówka LED.
Wysoka klasa odporności IP44 sprawia, że lampa świetnie sprawdzi się jako oświetlenie elewacji i gwarantujemy, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie.
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | czarny |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | stal nierdzewna |
| Źródło światła | żarówka LED JDR z trzonkiem GU10 |
| Wymienne źródło światła | tak |
| Moc źródła światła | 2 x max 11W |
| Źródło światła w komplecie | nie |
| Ilość źródeł światła w lampie | 2 |
| Klasa ochronności IP | IP44 |
| Wymiary lampy - szerokość | 9 cm |
| Wymiary lampy - głębokość | 8,5 cm |
| Wymiary lampy - wysokość | 23,8 cm |
| Kolor klosza | biały mleczny |
| Wykończenie klosza | tworzywo |
| Zasilanie | 230V |