Zewnętrzna lampa ścienna IP44 CEMEZ
dodaj do przechowalni
Opis
Nowa seria lamp CEMEZ idealnie sprawdzi się jako oświetlenie wejścia do budynku, elewacji, tarasu, werandy, balkonu, itd.
Kinkiet zewnętrzny CEMEZ o wysokim IP44 sprawia, że lampa może być wystawiona na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Jest wykonana z najwyżej jakości materiałów, dzięki czemu przy odpowiedniej konserwacji może być użytkowana przez długie lata.
W oprawie został zamontowany mleczny klosz, który zapewnia równomierne rozproszenie światła. W lampie można zastosować świetlówkę energooszczędną lub żarówkę LED o maksymalnej mocy 60W.
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | czarna |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | odlew aluminiowy |
| Źródło światła | żarówka z dużym gwintem E27 |
| Wymienne źródło światła | tak |
| Moc źródła światła | max 60W |
| Źródło światła w komplecie | nie |
| Klasa ochronności IP | IP44 |
| Wymiary lampy - szerokość | 25 cm |
| Wymiary lampy - głębokość | 11,5 cm |
| Wymiary lampy - wysokość | 12,5 cm |
| Kolor klosza | biały mleczny |
| Wykończenie klosza | tworzywo |
| Zasilanie | 230V |
| Regulacja kierunku świecenia | nie |
| Wbudowany wyłącznik | nie |