Zasilacz LED transformator 8W 12V
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED stałonapięciowy 12V o mocy 8W. Wysoką jakość potwierdza certyfikat TUV.
SPECYFIKACJA:
wyjście:
- Napięcie znamionowe: 12V
- Prąd znamionowy: 0,67A
- Moc znamionowa: 8,04W
wejście:
- Zakres wartości napięcia: 180 - 264VAC
- Zakres częstotliwości napięcia: 47 - 63Hz
- Prąd AC: 0,1A / 230VAC
pozostałe parametry:
- zabezpieczenia: przeciążeniowe, zwarciowe, nadnapięciowe
- temperatura pracy: od -20st. C do +45 st. C
- klasa IP: 20
- spełnia normy: bezpieczeństwa, wytrzymałości izolacji, emisji EMC, odporności EMC,
- gwarancja: 24 m-ce
Dane techniczne
| Napięcie | 230V/12V DC |
| Zakres mocy | 8W |
| Klasa IP | IP20 |
| Wysokość | 2 cm |
| Długość | 9,5 cm |
| Szerokość | 4,5 cm |
| Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja | 2 lata |