Zasilacz LED 12V 12W IP20 plastikowy 1111
dodaj do przechowalni
Opis
Wymiary : 80*32*22 [mm]
Prąd wejściowy: AC 176-264V 50/60Hz
Napięcie wyjściowe: DC 12V
Natężenie: 1A
Moc max. : 12W
Obudowa: Plastikowa
Klasa odporności: IP20
Dane techniczne
| Napięcie | AC176-264V |
| Zakres mocy | max 12W |
| Klasa IP | IP20 |
| Wysokość | 22 mm |
| Długość | 80 mm |
| Szerokość | 32 mm |
| Certyfikaty | CE, RoHs |
| Gwarancja | 2 lata |