Żarówka filament mleczna LED E27 - duży gwint A60 6W=60W biała ciepła
dodaj do przechowalni
Opis
OSZCZĘDNOŚĆ
Pobór mocy to tylko 6W. Twój rachunek za prąd będzie zdecydowanie niższy.
DIODY LED
Zastosowane diody posiadają wysoką żywotność i nie tracą jasności w toku użytkowania. Żarówka będzie świecić długie lata.
CENA
Tylko teraz żarówka, aż o 40% taniej!
DODATKOWE ZALETY
- żarówka nadaje się do każdego rodzaju lamp
- mleczna bańka ładnie rozprasza światło
Dane techniczne
| Kształt | Tradycyjna |
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 6W |
| Moc żarówki klasycznej | 60W |
| Barwa światła | biała ciepła |
| Temperatura barwowa | 2700K |
| Typ bańki | A60 |
| Gwint / Trzonek | E27 - duży gwint |
| Strumień świetlny | 600lm |
| Kąt rozsyłu światła | 300° |
| Możliwość ściemniania | nie |