Żarówka LED C37 E14 - mały gwint 6W=60W ściemnialna biała ciepła
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED z gwintem E14 (mały gwint)
- moc żarówki LED wynosi 5.5W ,a jej odpowiednik mocy tradycyjnej to 50W.
- ciepła barwa światła, nie męcząca wzroku.
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 230V |
| Moc żarówki Led | 5.5W |
| Moc żarówki klasycznej | 50W |
| Barwa światła | biała ciepła |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Gwint / Trzonek | E14 - mały gwint |
| Strumień świetlny | 470lm |
| Kąt rozsyłu światła | 200° |
| Możliwość ściemniania | tak |