Stojąca lampa ogrodowa IP44 RAD-35D 100cm
dodaj do przechowalni
Opis
Słupek ogrodowy RAD-35D jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym przy odpowiedniej konserwacji, lampa może być użytkowana przez długie lata.
W lampie stosujemy żarówki z "dużym gwintem" E27. Oprawa posiada oryginalny design, dzięki któremu nikt nie przejdzie obok niej obojętnie.
Niewielki pobór energii i duży strumień światła, zapewnią niskie rachunki i dobre oświetlenie przydomowej ścieżki, ogródka.
Klasa ochronności IP44, sprawia, że lampa może być wystawiona na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | czarny |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | aluminium |
| Źródło światła | żarówka z dużym gwintem E27 |
| Wymienne źródło światła | tak |
| Moc źródła światła | max 60W |
| Źródło światła w komplecie | nie |
| Klasa ochronności IP | IP44 |
| Wymiary lampy - szerokość | 17 cm |
| Wymiary lampy - wysokość | 100 cm |
| Kolor klosza | przeźroczysty |
| Wykończenie klosza | tworzywo |
| Zasilanie | 230V |
| Regulacja kierunku świecenia | nie |
| Wbudowany wyłącznik | nie |