Reflektorek LAMPA ogrodowa dogruntowa wbijana LED 5W 230V ALI
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa - reflektor LED 5W dogruntowa ALI
Diody LED
Zastosowane diody posiadają wysoką żywotność i nie tracą jasności w toku użytkowania.
Montaż i zastosowanie
Lampa jest łatwa w montażu, przystosowana do napięcia 230V. Idealnie sprawdzi się do oświetlenia akcentującego. Możemy dzięki niej uzyskać ładną iluminację obiektów architektonicznych w ogrodzie, parku. Można też dzięki niej oświetlić z dołu elementy zamontowane na ścianie budynku, np reklamę.
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kod własny producenta | 2086 |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | czarna |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | tworzywo |
| Źródło światła | wbudowane diody LED |
| Wymienne źródło światła | nie |
| Moc źródła światła | 5W |
| Źródło światła w komplecie | tak |
| Ilość źródeł światła w lampie | 1 |
| Klasa ochronności IP | IP54 |
| Kolor klosza | przeźroczysty |
| Wykończenie klosza | tworzywo |
| Temperatura barwowa źródła światła | biała neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 400lm |
| Zasilanie | 230V |
| Żywotność źródła światła | 25 000h |
| Regulacja kierunku świecenia | tak |