Kinkiet ścienny zewnętrzny IP44 E27 TRENTO czarny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ścienna TRENTO to produkt, przeznaczony dla osób, które kupując lampę, na pierwszym miejscu stawiają jakość i funkcjonalność.
Produkt ten wykonany z najwyższej jakości materiałów, które przy odpowiedniej konserwacji gwarantują długie użytkowanie. W lampie zamontowano mleczny klosz dobrze rozpraszający światło. Oprawa posiada nowoczesny, popularny i uniwersalny kolor.
Wysoka klasa ochronności IP44, sprawia, że lampa może być wystawiona na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. W lampie można zastosować świetlówkę energooszczędną lub żarówkę LED o maksymalnej mocy 14W.
Lampa posiada uniwersalne, wszechstronne zastosowanie. Idealnie sprawdzi się jako oświetlenie wejścia do budynku, oświetlenie elewacji murowanego ogrodzenia, tarasu, werandy, balkonu, itd. Oprawa przystosowana jest do napięcia 230V i nie wymaga podłączenia żadnych dodatkowych urządzeń zasilających.
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | czarny |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | stal nierdzewna |
| Źródło światła | żarówka z dużym gwintem E27 |
| Wymienne źródło światła | tak |
| Moc źródła światła | max 14W |
| Źródło światła w komplecie | nie |
| Klasa ochronności IP | IP44 |
| Wymiary lampy - szerokość | 25 cm |
| Wymiary lampy - głębokość | 9 cm |
| Wymiary lampy - wysokość | 9,5 cm |
| Kolor klosza | mleczny |
| Wykończenie klosza | tworzywo |
| Zasilanie | 230V |
| Regulacja kierunku świecenia | nie |
| Wbudowany wyłącznik | nie |