Naświetlacz halogen LED IP65 FLODI 200W
dodaj do przechowalni
Opis
Naświetlacz FLODI cechuje wysoka jakość wykonania oraz atrakcyjna cena.
Zaletą tego halogenu jest jej wysoka funkcjonalność i energooszczędność - w lampie zastosowane są wysokiej jakości, energooszczędne diody LED o mocy 200W.
Podstawowe zalety produktu:
- Wysoka jakość wykonania
- Energooszczędność
- Wysoka żywotność źródła światła
- Wysoka klasa IP65
- Doskonałe parametry świetlne
Dane techniczne
| Styl | nowoczesny |
| Kod własny producenta | 5903076614643 |
| Kolor: lampa / obudowa / rozeta | czarny |
| Wykończenie: lampa / obudowa / rozeta | metal |
| Źródło światła | wbudowane diody LED |
| Wymienne źródło światła | nie |
| Moc źródła światła | 200W |
| Źródło światła w komplecie | tak |
| Klasa ochronności IP | IP65 |
| Wymiary lampy - szerokość | 38cm |
| Wymiary lampy - głębokość | 3,8cm |
| Wymiary lampy - wysokość | 26,5cm |
| Kolor klosza | przeźroczysty |
| Wykończenie klosza | szkło |
| Temperatura barwowa źródła światła | 4000K |
| Strumień świetlny | 16000lm |
| Zasilanie | 230V |
| Żywotność źródła światła | 20 000h |
| Regulacja kierunku świecenia | tak |
| Wbudowany wyłącznik | nie |